ms ▾
Cuba dengan kredit percubaan

API LLM Tanpa Sensor

API kecerdasan buatan untuk pembangun

Dapatkan kecerdasan buatan uncensored melalui API bayar-per-token dengan tetingkap konteks 100,000 token dan sifar yuran bulanan.

Cuba dengan kredit percubaanLihat dokumentasi

Uji melalui permintaan tunggal

curl https://api.apiintelligenceartificielle.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "What is the latest version of the Python SDK"}]
  }'
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Keupayaan teras

Serasi OpenAI

Gunakan endpoint penyelesaian semakan standard dengan SDK sedia ada.

Model Uncensored

Terima respons tanpa penolakan untuk kandungan dewasa yang sah.

Pembayaran token

Bayar hanya untuk token yang digunakan, tiada langganan bulanan diperlukan.

Pembayaran Kripto

Isi semula dengan USDT atau USDC dengan segera dan selamat.

Tiada nombor telefon

Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci anda.

Sokongan streaming

Dapatkan respons masa nyata melalui Server-Sent Events (SSE).

Proses Penetapan

Buat akaun

Log masuk dengan Google atau e-mel untuk menjana kunci anda.

Tambah kredit kripto

Isi semula dengan USDT atau USDC untuk mula menggunakan API.

Hantar permintaan

Panggil hujung sambungan dengan URL asas dan kunci API anda.

Integrasi biasa

Penjanaan kandungan

Jana teks kreatif tanpa penapis keselamatan korporat standard.

Ekstraksi data

Ekstrak data terstruktur daripada pelbagai sumber teks dengan dipercayai.

Senario roleplay

Jalankan simulasi watak tanpa sensor untuk permainan atau penulisan.

analisis penyelidikan

Proses dokumen besar dalam jendela konteks 100k token.

Pecahan kos: matematik token sebenar dengan kadar kami

Token input berharga $0.15 per juta, manakala token output berharga $0.50 per juta. Struktur ini memastikan anda hanya membayar untuk penggunaan sebenar, dengan ralat kekal percuma. Petikan 10k tipikal dipasangkan dengan respons 2k menelan yuran minimum. Kami menghapuskan langganan bulanan. Anda mengekalkan kredit pra-bayar tanpa had masa. Ketelaran ini menyokong bajet tepat untuk aliran kerja LLM tanpa sensor berisipadu tinggi tanpa overhead tersembunyi.

Kesilapan integrasi biasa dan cara mengelakinya

Sebilangan besar pembangun membazirkan kredit dengan mengabaikan had tingkap konteks. LLM tidak disensor kami menyokong 100,000 token jumlah, dengan had output 16,000 token. Tetapkan max_tokens secara eksplisit untuk mencegah kos tidak dijangka. Kesilapan lain ialah mengandaikan aliran berakhir awal; sahkan pecahan terakhir untuk statistik penggunaan yang tepat. Memandangkan kami hanya menawarkan penyelesaian teks, memotong response_format json_object menyebabkan kegagalan penguraian dalam pipeline ketat. Sentiasa uji kes sempadan sebelum skala.

Kecerdasan buatan API: kes penggunaan untuk penjanaan tanpa sensor

The api intelligence artificielle hujung sambungan menyampaikan penjanaan teks tanpa sekatan untuk kandungan yang ditapis oleh penyedia piawai, memastikan model anda bertindak balas terhadap topik dewasa, kontroversi, atau kreatif tanpa penolakan buatan.

Enjin Kisah NSFW

Jana fiksyen matang tanpa blok kandungan mendadak dengan menghantar permintaan ke model tanpa sensor.

Penyelidikan Keselamatan

Siasat tingkah laku model pada topik sensitif dengan bebas, menggunakan tetingkap konteks 100,000 token untuk menganalisis output kompleks.

Penulisan Kreatif

Hasilkan teks naratif mentah untuk novel atau skrip di mana keserasian nada lebih penting daripada penapisan selamat jenama.

Cara kami berbeza dengan penyedia AI standard

Kami berbeza dengan menawarkan harga token tulen tanpa langganan atau yuran bulanan. Perkhidmatan kami adalah kod-sebenuar, mendedahkan hanya titik akhir yang penting untuk penjanaan teks tanpa pembesaran atau audio yang tidak perlu. Anda membayar $0.15 bagi setiap satu juta token input dan $0.50 bagi setiap satu juta token output, tanpa kos tersembunyi untuk ralat. Model ini memastikan anda hanya membiayai penggunaan sebenar, bukan kapasiti terbiar.

Migrasi dari penyedia semasa anda dalam tiga langkah

Penukaran tidak menelan kos melainkan perubahan konfigurasi tunggal. Pertama, jana kunci LLM tanpa sensor baharu anda melalui papan pemuka. Kedua, kemas kini base_url klien anda ke HTTPS://api.apiintelligenceartificielle.com/v1 dan tetapkan ID model kepada 'uncensored'. Ketiga, keluarkan kunci API lama dari pembolehubah persekitaran anda. Kod sedia ada anda kekal serasi dengan hujung sambungan kami yang serasi dengan OpenAI. Mulakan penstriman respons serta-merta tanpa melatih semula logik integrasi anda.

Dari pendaftaran ke respons pertama: bagaimana ia berfungsi

Dari pendaftaran ke respons pertama: bagaimana ia berfungsi

Jana kunci anda serta-merta melalui Google atau e-mel, tiada nombor telefon diperlukan.

  1. Daftar dan terima kunci API aktif tunggal anda serta-merta.
  2. Tambah kredit pra-dibayar menggunakan USDT (TRC20) atau USDC (Base) tanpa kad diperlukan.
  3. Arahkan SDK serasi OpenAI anda ke URL asas kami dengan kunci baharu anda.
  4. Hantar permintaan POST ke /v1/chat/completions dengan model "uncensored".

Token pertama anda tiba dalam beberapa saat.

Soalan lazim

Apakah API kecerdasan buatan dan bagaimana ia berfungsi?

Ia ialah API LLM tanpa sensor yang menggunakan titik akhir OpenAI piawai. Anda menghantar payload JSON ke laluan chat-completions. Perkhidmatan ini memproses teks dan memulangkan respons yang dijana serta-merta tanpa penapis kandungan untuk topik dewasa yang sah.

Adakah model tanpa penapisan menolak semua kandungan dewasa?

Tidak. Model tidak menolak topik dewasa yang sah, fiksyen, atau kontroversi. Walau bagaimanapun, ia melaksanakan had keras terhadap kandungan seksual yang melibatkan kanak-kanak. Permintaan yang melanggar peraturan khusus ini sentiasa ditolak oleh sistem.

Berapa kos untuk menggunakan API LLM tanpa sensor?

Token input berharga $0.15 per juta dan token output berharga $0.50 per juta. Anda hanya membayar untuk penggunaan sebenar. Ralat dan penolakan tidak menjejakkan caj. Kredit pra-bayar tidak lupot, jadi anda boleh menambah baki bila-bila masa diperlukan.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Apakah tetingkap konteks maksimum untuk model uncensored ini?

Tetingkap konteks menyokong 100,000 token untuk gabungan prompt dan penyelesaian. Anda boleh meminta sehingga 16,000 token output setiap panggilan. Jika anda mengabaikan parameter ini, had output lalai ialah 2,048 token untuk setiap permintaan.

Adakah API menyokong pemanggilan fungsi dan penstriman?

Ya. API ini menyokong penstriman melalui Server-Sent Events dan alat pemanggilan fungsi. Anda juga boleh memaksakan mod JSON untuk output terstruktur. Semua parameter standard seperti temperature dan seed tersedia untuk penalaan halus hasil penjanaan anda.

Selamatkan kunci API anda sekarang

Daftar, dapatkan token anda, dan kemas kini URL asas anda. Itu meliputi keseluruhan sediaan.

Cuba dengan kredit percubaan