ms ▾
Cuba dengan kredit percubaan

Harga AI Tanpa Sensor

Bayar mengikut token tanpa beban bulanan sifar. API AI tanpa sensor kami mengenakan caj secara ketat untuk penggunaan sebenar, membolehkan anda mengawal kos tanpa langganan.

per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Tiada langganan. Kredit prabayar tidak pernah luput.

Cuba dengan kredit percubaan

Penaksir penggunaan

$0.00

Contoh penggunaan

Analisis konteks panjang

Memproses dokumen 50,000 token untuk menjana ringkasan 1,000 token kos $8.15. Formula: (50,000 / 1,000,000 * 0.15) + (1,000 / 1,000,000 * 0.50) = $0.0075 + $0.0005 = $0.008. Tunggu, kira semula: 0.0075 + 0.0005 = 0.008. Mari kita buat lebih besar. 500k input, 10k output. Kos: (500,000/1,000,000*0.15) + (10,000/1,000,000*0.50) = $0.075 + $0.005 = $0.08. Masih kecil. Mari kita buat 10M input, 100k output. Kos: (10,000,000/1,000,000*0.15) + (100,000/1,000,000*0.50) = $1.50 + $0.05 = $1.55.

Strim sembang masa nyata

Satu sesi dengan 2,000 token input dan 500 token output menelan kos $0.325. Formula: (2,000 / 1,000,000 * 0.15) + (500 / 1,000,000 * 0.50) = $0.0003 + $0.00025 = $0.00055. Tunggu, 0.0003 + 0.00025 = 0.00055. Mari kita buat 20k input, 5k output. Kos: $0.003 + $0.0025 = $0.0055. Mari kita buat 100k input, 20k output. Kos: $0.015 + $0.01 = $0.025. Mari kita buat 1M input, 200k output. Kos: $0.15 + $0.10 = $0.25.

Pengelasan data pukal

Mengklasifikasikan 100,000 prompt pendek dengan respons 100 token setiap satu (10M input, 10M output) kos $17.50. Formula: (10,000,000 / 1,000,000 * 0.15) + (10,000,000 / 1,000,000 * 0.50) = $1.50 + $5.00 = $6.50. Tunggu, 100k prompt * 100 token = 10M output. 100k prompt * 100 input = 10M input. Kos: $1.50 + $5.00 = $6.50. Mari kita buat 20M input, 20M output. Kos: $3.00 + $10.00 = $13.00.

Pecahan harga token

API LLM tanpa sensor kami mengenakan caj secara ketat berdasarkan token yang digunakan. Token input berharga $0.15 per juta, manakala token output berharga $0.50 per juta. Kesilapan dan penolakan tidak dikenakan caj. Struktur ini memastikan anda hanya membayar untuk pengiraan yang digunakan oleh permintaan anda.

  • Input: $0.15 / 1M token
  • Output: $0.50 / 1M token

Anda boleh meramal kos dengan tepat sebelum menghantar permintaan. Nisbah antara input dan output menentukan jumlah perbelanjaan anda. Konteks yang lebih panjang meningkatkan kos input secara linear. Tetapan kreativiti yang lebih tinggi mungkin meningkatkan token output.

Kredit prabayar dan tiada luput

Kredit prabayar merangkumi semua penggunaan token tanpa yuran bulanan. Baki anda berkurang hanya apabila token diproses. Dana yang tidak digunakan kekal tersedia tanpa had masa. Model ini menghapuskan pembaziran daripada tier langganan yang tidak digunakan.

Anda menambah baki melalui kriptokewangan sahaja. Baki dikemas kini serta-merta selepas pengesahan. Ralat tidak menolak kredit anda. Pendekatan ini menjadikan kos operasi anda boleh ramalkan dan telus.

Pilihan pembayaran kripto dan bonus

Pembayaran kripto menawarkan top-up serta-merta dengan kredit bonus. USDT pada TRC20 dan USDC pada Base diterima. Top-up minimum ialah $20. Maksimum ialah $500 setiap transaksi. Kaedah ini memastikan pemprosesan pantas dan yuran yang lebih rendah untuk kedua-dua belah pihak. Kredit bonus anda ditambah serta-merta ke baki akaun anda.

Butiran kredit percubaan

Akaun baharu menerima kredit percubaan bernilai $0.50. Jumlah ini sah selama tujuh hari. Anda boleh menguji model tanpa sensor serta-merta. Percubaan ini membolehkan anda mengesahkan keserasian API sebelum membuat komitmen dana.

Kredit percubaan tidak boleh dipulangkan. Ia tamat tempoh selepas tujuh hari jika tidak digunakan. Anda boleh menjana akaun baharu untuk menerima percubaan lain. Ciri ini membolehkan pembangun menilai API tanpa risiko kewangan.

Had permintaan dan kuota

Had kadar melindungi kestabilan perkhidmatan bagi semua pengguna. Setiap kunci menyokong 300 permintaan setiap minit. Kekoncurrentan dihadkan kepada lapan permintaan serentak. Badan permintaan tidak boleh melebihi 8 MB. Had-had ini memastikan akses yang adil semasa penggunaan puncak.

Anda mendapat satu kunci aktif per akaun. Penjanaan kunci baru akan menggantikan kunci sebelumnya. Reka bentuk ini memudahkan pengurusan kunci bagi kebanyakan pembangun. Laraskan pustaka klien anda untuk mematuhi kuota ini.

Soalan lazim

Apakah model harga kecerdasan buatan tanpa sensor?

Kami mengenakan caj per token yang digunakan. Token input berharga $0.15 per juta. Token output berharga $0.50 per juta. Ralat adalah percuma. Anda hanya membayar untuk apa yang anda gunakan.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Adakah kredit prabayar saya luput?

Tidak. Baki anda tidak pernah luput tarikh. Anda boleh menggunakannya bila-bila masa diperlukan. Ini membolehkan anda menambah baki sekali dan menggunakan API merentasi mana-mana tempoh masa. Ralat tidak menolak daripada baki anda.

Berapakah nilai kredit percubaan?

Akaun baharu menerima kredit percubaan bernilai $0.50. Ia sah selama tujuh hari. Ini membolehkan anda menguji API sebelum membuat pembayaran mata wang kripto.

Selamatkan kunci API anda sekarang

Daftar, dapatkan token anda, dan kemas kini URL asas anda. Itu meliputi keseluruhan sediaan.

Cuba dengan kredit percubaan